ALGSPOR’dan flaş transfer!

Taraftara bayram hediyesi olarak önemli bir transfer edeceklerinin sözünü veren Gaziantep ALGSPOR’da başkan Ali Gözcü, bomba transfere imza attı.

23 kez Milli olan ve Almanya’nın güçlü ekibi MSV Duisburg’da forma giyen orta saha oyuncusu Ecem Cömert ile TFF Kadınlar 1. Liginde şampiyonluk hesapları yapan Gaziantep ALGSPOR ile anlaştı. Orta saha pozisyonunda oynayan ancak sağ ve sol açıklarda da görev alabilen Ecem Cömert, yeni sezonda sarı-grili takımın başarısı için mücadele edecek… Sezonu Duisburg’ta tamamlayan ve daha önce SV Alberweiler ve SC Freiburg forması giyen Cömert’in transferi Gaziantep ALGSPOR’da büyük heyecan yarattı.

ÖNEMLİ BİR İSMİ KADROMUZA KATTIK

Taraftara bayram hediyesi sözünü yerine getiren Gaziantep ALGSPOR Kulübü Başkanı Ali Gözcü, önemli bir ismi kadroya dahil ettiklerini belirkterek, “Ecem Cömert kendisini ispatlamış ve Milli bir oyuncu.. Büyük bir çaba sarf ettik. taraftarlarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.. İnşallah kalitesini sahaya yansıtarak ALGSPOR’a katkı sağlayacaktır. Ailemize hoş geldin diyor, başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yap