Takımımıza destek olan herkese teşekkür ediyoruz

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi finalinde Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Gaziantep ALGSPOR Kulübü başkanı Ali Gözcü, sözlerini tutmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, takıma destek olan herkese ise teşekkür etti.

Başta Gaziantep Valisi Davut Gül olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve STK’nın sezon başından bu yana hep desteklerini hep takımın yanında hissettiklerini belirten kulüp başkanı Ali Gözcü, şampiyonluklarının ardından havalimanında karşılama ve kortej yürüşünün kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Şampiyonlukta en büyük pay sahibinin Gaziantepli taraftarların olduğunu belirten Gözcü, Gaziantep halkına ise ayrıca teşekkür etti.

SÖZÜMÜZÜ TUTTUK, ŞAMPİYON OLDUK

Kulüp Başkanı Ali Gözcü, verdikleri sözü tutmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Yola çıkarken bu sezon şampiyon olacağımızı, kupayı Gaziantep’e getireceğimize söz vermiştik. Çünkü teknik ekibimize ve oyuncularımıza güveniyorduk ve onlarda bizi mahcup etmedi. ALGSPOR, her sezon üstüne koyarak buralara kadar geldi, hep inandık, çok çalıştık ve başardık. Gaziantep halkına verdiğimiz sözü tutmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.”

SIRADA AVRUPA VAR

Süper Ligde şampiyon olduklarını ve sırada artık Avrupa olduğunu belirten Ali Gözcü; “Geçen sezonlarda ilk kez katıldığımız Şampiyonlar Liginde şanssızlığın kurbanı olmuştuk. Lig şampiyonluğu yetmez, Avrupa’da başarılı olmak istiyoruz ve sırada UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi var. Tabii Şampiyonlar Ligi zorlu bir serüven ve Avrupa’nın en iyi takımlarıyla oynayacağız. İnşallah şehrimizin de desteğiyle UEFA Kadınlar Futbol Şampiyonlar Liginde de Türkiye’nin ismini başarıyla temsil etmek istiyoruz. Lig bitti ama bizim işimiz bitmedi, hemen çalışmalara başladık. Çünkü bu şehre yaşatacağımız daha nice başarılar var.”

VALİMİZE, BAŞKANLARIMIZA HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Gaziantep ALGSPOR Kulübü Başkanı Ali Gözcü, takıma olan ilgi ve destek için teşekkür ederek; “Açıkçası çok mutlu olduk. Özellikle şampiyonluğumuzun ardından o kadar telefon, o kadar tebrik mesajları aldık ki çoğuna geri dönüş dahi yapamadım. Haklarını helal etsinler. Bu çok güzel duygu, bize destek olan şampiyonluğumuzun ardından takımımıza gösterilen ilgi ve alaka için herkese teşekkür ediyorum. Valimiz Davut Gül, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, ilçe belediye başkanlarımız ve tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına, kulübümüze verdikleri destek için teşekkür ediyoruz.”

HAVALİMANINDAKİ KARŞILAMA BİZİ ÇOK DUYGULANDIRDI

Takımın havalimanında karşılanmasıyla ilgili duyduğu mutluluğu dile getiren Kulüp Başkanı Ali Gözcü: “Açıkcası cok duygulandık. Uçağımız sabah 6’daydı ve saat 08.00 gibi iniş yaptık. O saatte Belediye başkanımız Fatma Şahin ve Valimiz Davut Gül’ün değerli eşi Gülden Gül hanımefendiyi karşımızda görünce çok mutlu olduk ve bir hayli duygulandık. Çünkü programdan hiç bir bilgimiz yoktu ve bizim içinde sürpriz olmuştu. Çok duygulandık, bu karşılama için herkese teşekkür ediyoruz.” 

HALKLA BÜTÜNLEŞTİK

Gözcü, sözlerine şöyle devam etti; “Şampiyonluk kortej yürüşüyü oldukça çok güzeldi, emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. Halkla bütünleştik, bu şampiyonluğun asıl mimarları, kupanın gerçek sahipleri halk ile taraftar ile bütünleştik. Çok güzel ortam vardı, teknik ekibimiz, oyuncularımız hepsi bu ortamdan çok etkilendi ve bir hayli mutlu oldular. İnşallah bunu her sezon gelenek haline getireceğiz. Bunun arasına birde Avrupa şampiyonluğu neden olmasın. Yeter ki biz şehir olarak bir olalım, birlik olalım, başaramayacağımız hiç bir şey yok. Ayrıca kokteyl organizasyonu yaparak futbolcularımıza verdiği hediyeler ve takımımıza yakın ilgisinden dolayı Şehitkâmil Belediyesi’ne ve başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na da teşekkür ediyorum. Çok güzel bir organizasyondu.”

GAZİANTEP HALKI YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Gözcü, buradaki hedeflerinin Gaziantep’i her alanda olduğu gibi spor alanında da başarıyla temsil etmek olduğunu ve bunun gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, “Kortej yürüşüyü ve şehir turu oldukça çok güzeldi. Her şeyden önemlisi Gaziantep halkı, taraftarlarımız yoğun ilgi gösterdiler. Taraftarlarımıza ayrı bir parantez açmak istiyorum, yaz, kış demeden takımımızın hep yanında oldular. Bizi hiç yalnız bırakmadılar, bu kupanın asıl sahibi onlar ve tüm taraftarlarımıza ayrı, ayrı teşekkür ediyorum.”

SPONSORLARIMIZ HEP YANIMIZDAYDI

Forma sponsorlarımız olan Ana Sponsorumuz ANGORA HALI’ya ve Haskan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn Hasan Bayram’a Sağlık sponsorumuz DEFALİFE Hastanesine ve Değerli hekimlerine, Küçük ev aletleri markası olan STİLEVS ailesine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum,

TAKIMIMIZLA GURUR DUYUYORUM

Gaziantep ALGSPOR Kulübü Başkanı Ali Gözcü, sözlerini şöyle tamamladı; “Bu başarı sadece bizim değil, bir ekip başarısıdır. Yönetiminden, teknik heyetine, malzemecisinden, futbolcusuna herkesin payı var. Ben teknik ekibimizle ve futbolcularımızla gurur duyuyorum. Sezon başından bu yana önemli karakter göstererek hiç bir zaman yılmadan hep savaştılar ve hak ettikleri şampiyonluğu kazandılar. Beni hiç yalnız bırakmayan yönetim kurulundaki arkadaşlarıma, teknik direktörümüz Hasan Vural ile ekibine, futbolcularımıza ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Şimdi yolumuz uzun, yönetimizle yeni sezon planlamasına hemen başlamak istiyoruz. Çünkü Türkiye’yi Avrupa’da başarıyla temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yap